GÜMÜŞKONAK EVLERİ - İHSANİYE - 1 (2016)

Gümüşkonak Evleri İhsaniye Mahallesinde Bitişik 3 Bloktan ve toplamda 24 Daireden oluşmaktadır. Dairelerimiz 1+1, 2+1(dubleks), 3+1 ve 4+1(dubleks) dairelerden oluşmaktadır. Bahçe Nizamlı ve Peyzaj düzenlenmeleriyle Gümüşkonak evleri projemiz 2016 Yılının Sonbaharında Müşterilerimize Teslim Edilmiştir.BİNA ÖZELLİKLERİ

1- Bina 3 katlı(son katlar dubleks), A1 blokta 6 daire(3+1), A2 blokta 6 daire(3+1), B blokta 8 adet 1+1, 4 adet 2+1(dubleks) olacak şekilde asgari 24 dairelik 3 adet birleşik bloktan oluşacaktır.
2- Binanın arka bölümünde park yeri oluşturulacaktır. Arsa sınırları içerisinde kalan diğer bölümlerde ise peyzaj mimarlığı uygulanarak bahçe düzenlemesi yapılacaktır.
3- Belediyenin verdiği imar durumu, yol kotu ve temel kotuna uygun zemin etüdü yapılarak, nervürlü demir, C/30 hazır beton ile statik ve mimari projelere uygun olarak yapı denetim kontrolü çerçevesinde inşaat teslim edilecektir.
4- Binanın dış cephesi ; ısı köprüsünü engellemek amacıyla mantolama sistemi(ısı ve su yalıtımı) 4cm’lik strafor, fuga ve söve çalışmaları, dekoratif sıvalı ve boyalı olarak teslim edilecektir.
5- Çatı ; demir profil doğrama üzeri osb ile kapatılacaktır. Isı-su yalıtımı ; membran ve çatı altına makine ile izopol sıkım işlemi ile sağlanacaktır.
6- Apartman merdivenleri, sahanlıklar, denizlikler, küpeşteler mermer ile kaplanacaktır.
7- Merdiven korkulukları ve fransız pencere korkulukları 1. sınıf ve TSE garantili alüminyum olacaktır.
8- Merdiven boşlukları ve sahanlıklar fotoselli aydınlatma olacaktır.
9- Apartman giriş kapısı lüks tasarımlı çelik, ferforje ve ya alüminyum olacaktır.
10- Kameralı ve konuşmalı diafon(AUDIO marka ve eşdeğerleri), uydu tv sistemi olacaktır. (hotbird, turksat, digiturk)
11- Isınma sisteminde 1. sınıf TSE garantili radyatör ve yoğuşmalı kombi kullanılacaktır. Her daireye bağımsız olarak doğalgaz sistemi döşenecektir(projeye göre dizayn edilecektir).
12- Binanın dış cephesinde LED aydınlatma sistemi (wallwasher) uygulanacaktır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1- Islak zeminler(banyo-mutfak-balkonlar) 1. sınıf TSE garantili granit - fayans ile kaplanacaktır.
2- Ana banyoya dolaplı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT marka ve eşdeğerleri), duşakabin, batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve eşdeğerleri) 1. sınıf TSE garantili olacaktır.
3- Ebeveyn banyosuna dolaplı ayaklı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT marka ve eşdeğerleri), duşakabin, batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve eşdeğerleri) 1. sınıf TSE garantili olacaktır.
4- Mutfak dolapları 2 yıl garanti içeren “Hazır Mutfak”(LINEADECOR, VANUCCI marka ve eşdeğerleri) olacaktır. Parlak ve mat kapak seçenekleriyle sunulacaktır. Kapak ve çekmecelerde son teknoloji fren(stop) sistemi kullanılacaktır. Mutfak tezgahı çimstone olacaktır. Batarya ve eviyesi takılacaktır. (ECA AR-YAK grubu ve eşdeğerleri).
5- Odaların duvarları saten düzleme ve su bazlı saten boya olacaktır(MARSHALL, FİLLİ BOYA, FAWORI marka ve eşdeğerleri). Tavan köşelerine kartonpiyer çalışması uygulanacaktır.
6- İç kapılar; ısıya ve sese karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, modern mdf üzeri pvc kaplama kapı olacaktır.(BAKIŞDOOR, VARIODOOR marka ve eşdeğerleri)
7- Odaların tabanları 5mm kapron ve 1. sınıf TSE garantili laminant parke ile kaplanacaktır.(ALMAN EGGER, CLASSEN, ÇAMSAN, POLO CLİCK marka ve eşdeğerleri)
8- Elektrik, anahtar ve prizler modern tasarımlı olacaktır(VIKO marka ve eşdeğerleri). Projeye uygun olarak kullanışlı noktalara yerleştirilecektir.
9- Dairelerin ısıtma petekleri çelik panel olacaktır. TSE garantili 20.000 kcal/h kombi takılacaktır(AIRFEL, BAYMAK marka ve eşdeğerleri).
10- Mutfakta doğalgaz(ocak+kombi), banyo ve mutfakta sıcak su bağlantıları yapılacaktır.
11- Dairelerin pencereleri PVC ısıcam (70’lik seri, 4+16+4 çift cam) olacaktır.(EUROPEN, WINSA, marka ve eşdeğerleri). Roto kol kullanılacaktır. Ön Balkon füme katlanır cam ile kapatılacaktır.
12- Daire giriş kapıları laminox serisi çelik kapı olacaktır.
13- Dairelerin gerekli(kirişli) tavanlarında asma tavan çalışmaları uygulanabilir.

 

Kat Sayısı:   3 Katlı
Metre Karesi:   1+1 (60 m2) - 2+1 (110 m2) - 3+1 (120 m2) - 4+1 (212 m2)
Daire Tipleri:   1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 Daire Seçenekleriyle
Proje Adresi:   İhsaniye Mh.