ATA SİTESİ - PAŞAKENT - 8 (2017)

Bandırma'nın yeni merkezlerinden Paşakent Mahallesinde Erdek Yolu üzerinde bulunan projemiz Devlet Hastanesi ve Üniversiteye yakınlığıyla merkezi konumdadır. Projemiz 6 Kat ve 13 Daireden Oluşmaktadır. Projemizde asma katlı dükkan, depo, kapıcı dairesi ve sığınak bulunmaktadır. Projemiz 2017 İlk Çeyreğinde Teslim Edilmiştir.BİNA ÖZELLİKLERİ

1- Bina 6 katlı blok + bodrum kattan oluşacaktır. Zemin asma katlı dükkan ve bodrumda deposu, geriye kalan 5 katı daire olacak şekilde(birinci ve ikinci katlarda 1 katta 2 daire 2+1, üçüncü, dördüncü ve beşinci katlarda 1 katta 3 daire 1+1) 13 daire + dükkan + depo + sığınak + kapıcı dairesi şeklinde ön, arka ve yan cepheye bakan dairelerden oluşan 1 blok olacaktır.
2- Binanın arka bölümünde park yeri oluşturulacaktır. Arsa sınırları içerisinde kalan diğer bölümlerde ise peyzaj mimarlığı uygulanarak bahçe düzenlemesi yapılacaktır.
3- Belediyenin verdiği imar durumu, yol kotu ve temel kotuna uygun zemin etüdü yapılarak, nervürlü demir, C/30 hazır beton ile statik ve mimari projelere uygun olarak yapı denetim kontrolü çerçevesinde inşaat teslim edilecektir.
4- Binanın dış cephesi ; ısı köprüsünü engellemek amacıyla mantolama sistemi(ısı ve su yalıtımı) 4cm’lik strafor, fuga ve söve çalışmaları, dekoratif sıvalı ve boyalı olarak teslim edilecektir.
5- Çatı ; demir profil doğrama üzeri osb ile kapatılacaktır. Isı-su yalıtımı ; 2 kat membran ve çatı altına makine ile izopol sıkım işlemi ile sağlanacaktır.
6- Apartman merdivenleri, sahanlıklar, denizlikler, küpeşteler mermer ile kaplanacaktır.
7- Merdiven korkulukları 1. sınıf TSE garantili yuvarlak bronz alüminyum, fransız pencere korkulukları ise 1. sınıf TSE garantili kare bronz alüminyum ve füme temperli cam olacaktır.
8- Merdiven boşlukları ve sahanlıklar fotoselli aydınlatma olacaktır.
9- Apartman giriş kapısı lüks tasarımlı iki cam arası plexi çelik, ferforje ve ya alüminyum olacaktır.
10- Kameralı ve konuşmalı diafon(AUDIO marka ve eşdeğerleri), uydu tv sistemi olacaktır. (hotbird, turksat, digiturk)
11- Isınma sisteminde 1. sınıf TSE garantili radyatör ve yoğuşmalı kombi kullanılacaktır. Her daireye bağımsız olarak doğalgaz sistemi döşenecektir(projeye göre dizayn edilecektir).
12- Asansör, dış kapıya duyarlı, video oynatıcılı, müzik çalarlı ve led içerikli lüks bir tasarıma sahip özel sipariş olacaktır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1- Islak zeminler(banyo-mutfak-balkonlar) 1. sınıf TSE garantili granit - fayans ile kaplanacaktır.
2- Ana banyoya dolaplı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT marka ve eşdeğerleri), duşakabin(6mm cam kabin), batarya ve muslukları 1. sınıf TSE garantili olacaktır.(ECA AR-YAK)
3- Mutfak dolapları 2 yıl garanti içeren ‘Hazır Mutfak’(LINEADECOR marka ve eşdeğerleri) olacaktır. Parlak ve mat kapak seçenekleriyle sunulacaktır. Kapak ve çekmecelerde son teknoloji fren(stop) sistemi kullanılacaktır. Mutfak tezgahı ÇİMSTONE olacaktır. Batarya ve eviyesi takılacaktır. (ECA AR-YAK marka ve ya eşdeğerleri).
4- Odaların duvarları saten düzleme ve su bazlı saten boya olacaktır. Tavan köşelerine kartonpiyer çalışması uygulanacaktır. (FİLLİ BOYA, MARSHALL, FAWORI marka ve eşdeğerleri)
5- İç kapılar; ısıya ve sese karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, modern mdf üzeri pvc kaplama ‘Hazır Kapı’ olacaktır.(BAKISDOOR, VARIODOOR , EDSDOOR marka ve ya eşdeğerleri)
6- Odaların tabanları 5mm kapron ve 1. sınıf TSE garantili laminant parke ile kaplanacaktır.(AGT, POLO CLİCK, ÇAMSAN, ALMAN EGGER, FLOORPAN marka ve eşdeğerleri)
7- Elektrik, anahtar ve prizler modern tasarımlı olacaktır. Projeye uygun olarak kullanışlı noktalara yerleştirilecektir.(VIKO Karre marka ve eşdeğerleri)
8- Dairelerin ısıtma petekleri çelik panel olacaktır. TSE garantili yoğuşmalı kombi takılacaktır.(AIRFEL, BAYMAK marka ve eşdeğerleri)
9- Mutfakta doğalgaz(ocak+kombi), banyo ve mutfakta sıcak su bağlantıları yapılacaktır.
10- Dairelerin pencereleri PVC ısıcam(70’lik seri, 4+16+4 çift cam) olacaktır.(EUROPEN, WINSA, EGEPEN marka ve eşdeğerleri).Roto kol kullanılacaktır.
11- Daire giriş kapıları laminox serisi çelik kapı olacaktır.
12- Dairelerin gerekli(kirişli) tavanlarında asma tavan çalışmaları uygulanacaktır.

 

Kat Sayısı:   6 Katlı
Metre Karesi:   2+1 (90 m2) - 1+1 (60m2) - Dükkan+Depo (240 m2)
Daire Tipleri:   1+1, 2+1 ve Dükkan Seçenekleriyle
Proje Adresi:   Bölge Trafik Karşısı