KIRAŞ APT. - SUNULLAH - 3 - (2018)

Sunullah Mh. Marmara İlköğretim Okulu Arkasında Bulunan Projemiz Çarşıya Yürüme Mesafesinde olup

Marmara İlköğretim Cepheli : 4+1 (152 m2) - 2+1 (95 m2) - 3+1 (147 m2)
Tren Yolu Cepheli: 1+1 (58 m2) - 1+1 (70 m2) - 3+1 Dubleks (145 m2)

Daireler Şeklinde Tasarlanmıştır. 2 Bloktan oluşan projemizde, 1. Blokta 4 Daire & 2. Blokta 8 Daire bulunmaktadır. Projemiz 2018 Yazında müşterilerimize teslim edilmiştir.BİNA ÖZELLİKLERİ

1- Bina, bitişik nizam, 4'er katlı 2 Adet Blok Toplamda 12 daire (1+1,2+1,3+1 ve 4+1)  ve 1 Adet Dükkandan oluşmaktadır.
2- Binanın arka bölümünde arka bahçe oluşturulacaktır. Arsa sınırları içerisinde kalan arka bahçe bölümünde peyzaj mimarlığı uygulanarak bahçe düzenlemesi yapılacaktır.
3- Belediyenin verdiği imar durumu, yol kotu ve temel kotuna uygun zemin etüdü yapılarak, nervürlü demir, C/30 hazır beton ile statik ve mimari projelere uygun olarak yapı denetim kontrolü çerçevesinde inşaat teslim edilecektir.
4- Binanın dış cephesi ; ısı köprüsünü engellemek amacıyla mantolama sistemi(ısı ve su yalıtımı) 5cm’lik strafor, fuga ve söve çalışmaları, dekoratif sıvalı ve boyalı olarak teslim edilecektir.
5- Çatı ; demir profil doğrama üzeri osb ile kapatılacaktır. Isı-su yalıtımı ; 2 kat membran ile sağlanacaktır.
6- Apartman merdivenleri, sahanlıklar, denizlikler, küpeşteler mermer ile kaplanacaktır.
7- Merdiven korkulukları 1. sınıf TSE garantili yuvarlak bronz alüminyum, fransız pencere korkulukları ise 1. sınıf TSE garantili kare bronz alüminyum ve füme temperli cam olacaktır.
8- Merdiven boşlukları ve sahanlıklar fotoselli aydınlatma olacaktır.
9- Apartman giriş kapısı lüks tasarımlı iki cam arası plexi çelik, ferforje ve ya alüminyum olacaktır.
10- Kameralı ve konuşmalı diafon(AUDIO marka ve eşdeğerleri), uydu tv sistemi olacaktır. (hotbird, turksat, digiturk)
11- Isınma sisteminde 1. sınıf TSE garantili radyatör ve yoğuşmalı kombi kullanılacaktır. Her daireye bağımsız olarak doğalgaz sistemi döşenecektir(projeye göre dizayn edilecektir).
12- Binanın dış cephesinde LED aydınlatma sistemi (wallwasher) uygulanacaktır.
13- Asansör, dış kapıya duyarlı, video oynatıcılı, müzik çalarlı ve led içerikli lüks bir tasarıma sahip özel sipariş olacaktır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1- Islak zeminler(banyo-mutfak-balkonlar) 1. sınıf TSE garantili granit - fayans ile kaplanacaktır.
2- Ana banyoya dolaplı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT marka ve eşdeğerleri), duşakabin, batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve eşdeğerleri) 1. sınıf TSE garantili olacaktır.
3- Ebeveyn banyosuna dolaplı hilton lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT, VİTRA marka ve ya eş değerleri), duşakabin(6mm cam kabin), batarya ve muslukları takılacaktır.
4- Mutfak dolapları 2 yıl garanti içeren “Hazır Mutfak”(LINEADECOR marka ve eşdeğerleri olacaktır. Parlak ve mat kapak seçenekleriyle sunulacaktır. Kapak ve çekmecelerde son teknoloji fren(stop) sistemi kullanılacaktır. Mutfak tezgahı çimstone olacaktır. Batarya ve eviyesi takılacaktır. (ECA AR-YAK grubu ve eşdeğerleri).
5- Odaların duvarları saten düzleme ve su bazlı saten boya olacaktır(MARSHALL, FİLLİ BOYA POLISAN marka ve eşdeğerleri). Tavan köşelerine kartonpiyer çalışması uygulanacaktır.
6- İç kapılar; ısıya ve sese karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, modern mdf üzeri pvc kaplama ‘Hazır Kapı’ olacaktır.(VARIODOOR, BAKISDOOR, EDSDOOR marka ve eşdeğerleri)
7- Odaların tabanları 5mm kapron ve 1. sınıf TSE garantili laminant parke ile kaplanacaktır.(ALMAN EGGER, CLASSEN, ÇAMSAN, POLO CLİCK, FLOORPAN marka ve eşdeğerleri)
8- Elektrik, anahtar ve prizler modern tasarımlı olacaktır(VIKO marka ve eşdeğerleri). Projeye uygun olarak kullanışlı noktalara yerleştirilecektir. Viko Karre.
9- Dairelerin ısıtma petekleri çelik panel olacaktır. TSE garantili yoğuşmalı kombi takılacaktır. (AIRFEL, BAYMAK, ECA marka ve eşdeğerleri).
10- Mutfakta doğalgaz(ocak+kombi), banyo ve mutfakta sıcak su bağlantıları yapılacaktır.
11- Dairelerin pencereleri PVC ısıcam (70’lik seri, 4+16+4 çift cam) olacaktır.(EUROPEN, WINSA, FIRATPEN, EGEPEN marka ve eşdeğerleri). Roto kol kullanılacaktır.
12- Daire giriş kapıları laminox serisi çelik kapı olacaktır.
13- Dairelerin gerekli(kirişli) tavanlarında asma tavan çalışmaları uygulanacaktır.

 

Kat Sayısı:   2 Blok 4 Katlı 12 Daire
Metre Karesi:  
Marmara İlköğretim Cepheli : 4+1 (152 m2) - 2+1 (95 m2) - 3+1 (147 m2)
Tren Yolu Cepheli: 1+1 (58 m2) - 1+1 (70 m2) - 3+1 Dubleks (145 m2)
Daire Tipleri:   1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 Daire Seçenekleriyle
Proje Adresi:   Sunullah Mh. Bağlar Sok. Marmara İlköğretim Okulu Arkası