ERKAN SİTESİ - HACIYUSUF - 4 - (2018)

Hacıyusuf - 4 Projemiz 2018 Yılında Tamamlanmış olup Müşterilerimize Teslim Edilmiştir.BİNA ÖZELLİKLERİ

1- Bina 4 katlı, 1 katta 3 daire(1+1) olacak şekilde asgari 12 dairelik 1 adet bloktan oluşacaktır.
2- Bina ayrık nizamlı, 4 cephesi bahçeli olacaktır. Arsa sınırları içerisinde kalan bölümlerde peyzaj mimarlığı uygulanarak bahçe düzenlemesi yapılacaktır.
3- Belediyenin verdiği imar durumu, yol kotu ve temel kotuna uygun zemin etüdü yapılarak, nervürlü demir, C/30 hazır beton ile statik ve mimari projelere uygun olarak yapı denetim kontrolü çerçevesinde inşaat teslim edilecektir.
4- Binanın dış cephesi ; ısı köprüsünü engellemek amacıyla mantolama sistemi(ısı ve su yalıtımı) 4cm’lik strafor, fuga ve söve çalışmaları, dekoratif sıvalı ve boyalı olarak teslim edilecektir.
5- Çatı ; demir profil doğrama üzeri osb ile kapatılacaktır. Isı-su yalıtımı membran ile sağlanacaktır.
6- Apartman merdivenleri, sahanlıklar, denizlikler, küpeşteler mermer ile kaplanacaktır.
7- Merdiven korkulukları 1. sınıf TSE garantili yuvarlak bronz alüminyum, balkon korkulukları ise 1. sınıf TSE garantili kare bronz alüminyum ve füme temperli cam olacaktır.
8- Merdiven boşlukları ve sahanlıklar fotoselli aydınlatma olacaktır.
9- Apartman giriş kapısı lüks tasarımlı iki cam arası plexi çelik, ferforje ve ya alüminyum olacaktır.
10- Kameralı ve konuşmalı diafon(AUDIO marka ve eşdeğerleri), uydu tv sistemi olacaktır. (hotbird, turksat, digiturk).
11- Isınma sisteminde 1. sınıf TSE garantili yoğuşmalı kombi kullanılacaktır. Her daireye bağımsız olarak doğalgaz sistemi döşenecektir.
12- Binanın dış cephesinde LED aydınlatma sistemi (wallwasher) uygulanacaktır.
13- Asansör, dış kapıya duyarlı, video oynatıcılı, müzik çalarlı ve led içerikli lüks bir tasarıma sahip özel sipariş olacaktır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1- Islak zeminler(banyo-mutfak-balkonlar) 1. sınıf TSE garantili kalebodur – fayans ile kaplanacaktır.
2- Banyoya dolaplı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT, KALE, VİTRA marka ve ya eş değerleri), duşakabin(6mm cam kabin), batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve ya eş değerleri) 1. sınıf TSE garantili olacaktır.
3- Mutfak dolapları, en az 2 yıl garanti içeren “Hazır Mutfak” (LINEADECOR marka ve ya eş değerleri) olacaktır. Parlak ve mat kapak seçenekleriyle sunulacaktır. Kapak ve çekmecelerde son teknoloji fren(stop) sistemi kullanılacaktır. Mutfak tezgahı çimstone olacaktır. Batarya ve eviyesi takılacaktır(ECA AR-YAK grubu ve ya eş değerleri). 3’lü Ankastre set takılacaktır.
4- Odaların duvarları saten düzleme ve su bazlı saten boya olacaktır(MARSHALL, FİLLİ BOYA, FAWORI marka ve ya eş değerleri). Tavan köşelerine kartonpiyer çalışması uygulanacaktır.
5- İç kapılar; ısıya ve sese karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, modern mdf üzeri pvc kaplama kapı olacaktır.(VARIODOOR, BAKISDOOR marka hazır kapılar ve ya eş değerleri)
6- Odaların tabanları 5mm kapron ve 1. sınıf TSE garantili laminant parke ile kaplanacaktır.
7- Elektrik, anahtar ve prizler modern tasarımlı olacaktır.(VIKO KARRE marka ve ya eş değerleri). Projeye uygun olarak kullanışlı noktalara yerleştirilecektir.
8- Dairelerin ısıtma petekleri çelik panel olacaktır. TSE garantili kombi takılacaktır.(AIRFEL, BAYMAK marka ve ya eş değerleri).
9- Mutfakta doğalgaz(ocak+kombi), banyo ve mutfakta sıcak su bağlantıları yapılacaktır.
10- Dairelerin pencereleri PVC ısıcam (70’lik seri, 4+16+4 çift cam) olacaktır.Roto kol kullanılacaktır.
11- Daire giriş kapıları laminox serisi çelik kapı olacaktır. 12- Dairelerin gerekli(kirişli) tavanlarında asma tavan çalışmaları uygulanabilir.

 

Kat Sayısı:   4 Katlı
Metre Karesi:   60 m2
Daire Tipleri:   1+1 (Apart) Daire Seçenekleriyle
Proje Adresi:   Hacıyusuf Mh. Adalet Cd. No:33