THE CONCEPT GÜMÜŞKONAK - (2018)

The Concept Gümüşkonak projemiz 2 Blok, 3+1 157 m2 30 Daireden oluşmaktadır. Projemizin yapımın 2017 yılında başlanmış olup 2018 yılı Haziran ayında müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir.BİNA ÖZELLİKLERİ

1- Binalar 6 katlı 2 adet bloktan oluşacaktır. 1 katta 2 daire ve 1 katta 3 daire olmak üzere 12+18=30 daireli, 3+1 planında, ayrık nizam(4 cephesi bahçeli) olarak inşa edilecektir.
2- Açık yüzme havuzu, kamelya, çocuk parkı, spor salonu(malz. dahil), bina altında kottan olu- şan kapalı otopark(tapuya eklentili/6 adet) ve bahçe içerisinde açık otopark yapılacaktır.
3- Belediyenin verdiği imar durumu, yol kotu ve temel kotuna uygun zemin etüdü yapılarak, nervürlü demir, C/30 hazır beton ile statik ve mimari projelere uygun olarak yapı denetim kontrolü çerçevesinde inşaat teslim edilecektir.
4- Binanın dış cephesi ; ısı köprüsünü engellemek amacıyla mantolama sistemi(ısı ve su yalıtımı) 4cm’lik strafor, fuga ve söve çalışmaları, dekoratif sıvalı ve boyalı olarak teslim edilecektir.
5- Çatı ; demir profil doğrama üzeri osb ile kapatılacaktır. Isı-su yalıtımı membran ile sağlanacaktır.
6- Apartman merdivenleri, sahanlıklar, denizlikler, küpeşteler mermer ile kaplanacaktır.
7- Merdiven korkulukları 1. sınıf TSE garantili yuvarlak bronz alüminyum, fransız pencere korkulukları ise 1. sınıf TSE garantili kare bronz alüminyum ve füme temperli cam olacaktır.
8- Merdiven boşlukları ve sahanlıklar fotoselli aydınlatma olacaktır.
9- Apartman giriş kapısı lüks tasarımlı iki cam arası plexi çelik, ferforje ve ya alüminyum olacaktır.
10- Kameralı ve konuşmalı diafon(Alman Hager marka), uydu tv sistemi olacaktır. (hotbird, turksat, digiturk). Ortak alanlarda ve asansörde jeneratör sistemi olacaktır.
11- Isınma sisteminde 1. sınıf TSE garantili yoğuşmalı kombi kullanılacaktır. Her daireye bağımsız olarak doğalgaz sistemi döşenecektir. Yerden ısıtma sistemi uygulanacaktır.
12- Binanın dış cephesinde LED aydınlatma sistemi (wallwasher) uygulanacaktır.
13- Asansör, dış kapıya duyarlı, video oynatıcılı, müzik çalarlı ve led içerikli lüks bir tasarıma sahip özel sipariş olacaktır. Peyzaj mimarlığı uygulanacak ve çevre düzenlemesi yapılacaktır.
14- Su deposu ve hidrofor sistemi kurulacaktır. Site, 7/24 Kamera ve Güvenlik klübesiyle korunacaktır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1- Islak zeminler(banyo-mutfak-balkonlar) 1. sınıf TSE garantili granit - fayans ile kaplanacaktır.
2- Ana banyoya dolaplı lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT, KALE, VİTRA marka ve ya eş değerleri), duşakabin(6mm cam kabin), batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve ya eş değerleri) 1. sınıf TSE garantili olacaktır.
3- Ebeveyn banyosuna dolaplı hilton lavabo, gömme klozet(SEREL, CREAVİT, VİTRA marka ve ya eş değerleri), duşakabin, batarya ve muslukları(ECA AR-YAK grubu ve ya eş değerleri).
4- Mutfak dolapları, en az 2 yıl garanti içeren “Hazır Mutfak” (LINEADECOR marka ve ya eş değerleri) olacaktır. Parlak ve mat kapak seçenekleriyle sunulacaktır. Kapak ve çekmecelerde son teknoloji fren(stop) sistemi kullanılacaktır. Mutfak tezgahı çimstone olacaktır. Batarya ve eviyesi takılacaktır(ECA AR-YAK grubu ve ya eş değerleri). Daire girişlerine ‘Portmanto’ yapılacaktır.
5- Odaların duvarları saten düzleme ve su bazlı saten boya olacaktır(MARSHALL, FİLLİ BOYA, FAWORI marka ve ya eş değerleri). Tavan köşelerine kartonpiyer çalışması uygulanacaktır.
6- İç kapılar; ısıya ve sese karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, modern mdf üzeri pvc kaplama kapı olacaktır.(VARIODOOR, BAKISDOOR marka hazır kapılar ve ya eş değerleri)
7- Odaların tabanları 5mm kapron ve 1. sınıf TSE garantili derzli laminant parke ile kaplanacaktır. (ALMAN EGGER, CLASSEN, ÇAMSAN, PARKELAM, POLO CLİCK marka ve ya eş değerleri)
8- Elektrik, anahtar ve prizler modern tasarımlı olacaktır(VIKO marka ve ya eş değerleri). Projeye uygun olarak kullanışlı noktalara yerleştirilecektir.Alman HAGER‘Akıllı ev’ sistemi uygulanacaktır.
9- Daireler ‘Yerden Isıtmalı’ olacaktır. Petek sistemi olmayacaktır. TSE garantili yoğuşmalı kombi takılacaktır(AIRFEL, BAYMAK, DEMİRDÖKÜM marka ve ya eş değerleri).Salona Klima takılacaktır.
10- Mutfakta doğalgaz(ocak+kombi), banyo ve mutfakta sıcak su bağlantıları yapılacaktır.
11- Dairelerin pencereleri antrasit renk PVC ve ‘konfor cam’ olacaktır(EUROPEN, WINSA, FIRATPEN marka ve ya eş değerleri). Roto kol kullanılacaktır.
12- Daire giriş kapıları ‘highgloss’ serisi çelik kapı olacaktır. Kale kilit sistemi takılacaktır.
13- Dairelerin salon ve antre tavanlarında özel asma tavan çalışmaları uygulanacaktır.

 

Kat Sayısı:   6 Katlı
Metre Karesi:   157 m2
Daire Tipleri:   3+1 Daire Seçenekleriyle...
Proje Adresi:   Paşakent Mh.